Strona główna Aktualności i promocje OFERTA PRACY: DIAGNOSTA OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

OFERTA PRACY: DIAGNOSTA OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Nazaruk Service Sp. z o.o. Koncesjoner Renault i Dacia
20-442 Lublin, ul. Abramowicka 45
81 7486868

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

DIAGNOSTA OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się:
• Wykonywaniem badań technicznych w OSKP
• Kontrola i ustawianiem geometrii pojazdów
• Drobną mechaniką

Wymagania:
• Uprawnienia diagnosty
• Obsługa komputer
• Znajomość podstaw techniki samochodowej
• Wysoka kultura osobista, otwartość i odwaga w kontaktach międzyludzkich
• Dokładność, sumienność
• Dobra organizacja pracy
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Bardzo wysoką organizację pracy wg standardów Renault i Dacia
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
• Pracę w systemie zmianowym w godzinach 07:00 – 15:00 lub 12:00 – 20:00
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorami Pani/Pana danych osobowych jest Nazaruk Service Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, 20-442 Lublin, ul. Abramowicka 45.

Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych lub chce Pani/Pan zrealizować swoje uprawnienia z nim związane, prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych powołanym w spółce.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie odpowiednich postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”, tj.:
- w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO)

Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych:
- nie dłużej niż 3 miesiące po zakończeniu procesu rekrutacji, chyba że osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych również w przyszłości, nie dłużej jednak niż istnieje potencjalna możliwość zatrudnienia osoby lub podjęcia z nią współpracy.

Wobec Administratora można zrealizować swoje prawo do: żądania dostępu do danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (zwłaszcza wobec profilowania), sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania. W przypadku, w którym podstawą przetwarzania jest zgoda, w związku z jej dobrowolnością, można ją w każdym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność przetwarzania z prawem, dokonanego przed jej wycofaniem. W celu realizacji wymienionych uprawnień prosimy o kontakt z Administratorem bezpośrednio lub za pomocą Inspektora Ochrony Danych, do którego kontakt został podany powyżej.

Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszono przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Inne aktualności
SIERPNIOWA PROMOCJA NAZARUK SERVICE OFERTA PRACY: PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ
Pokaż wszystkie aktualności

Dacia Nazaruk Service - NAZARUK SERVICE

  • SALON SPRZEDAŻY DACIA

    +48 81 745 21 90 do 91 salon@nazaruk.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1800 sob: 800-1400
  • DZIAŁ POJAZDÓW UŻYWANYCH

    +48 81 748 66 88 komis@nazaruk.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1600 sob: 800-1400 Osoba kontaktowa: Marcin Dubiel
    +48 81 748 66 88, +48 502 044 000
     marcin.dubiel@nazaruk.pl
  • CZĘŚCI I AKCESORIA

    +48 81 748 68 65, +48 748 61 30, +48 502 077 000 czesci@nazaruk.pl godziny otwarcia: pon-pt: 700-2000 sob: 700-1400
  • SERWIS MECHANICZNY

    +48 81 748 68 63 i 64, +48 502 055 000 serwis@nazaruk.pl godziny otwarcia: pon-pt: 700-2000 sob: 700-1400
  • SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

    +48 81 748 68 67, +48 519 400 407 blacharnia@nazaruk.pl godziny otwarcia: pon-pt: 700-2000 sob: 700-1400
  • KSIĘGOWOŚĆ

    +48 81 749 85 81 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1600
  • OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW